Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 89,00 zł - 1 250,00 zł

Producent szachów z drewna 

Nasza specjlaność to szachy z drewna. Zajmujemy się produkcją szachów z drewna. Szachy wykonujemy z litego drewna, a kasety do szachów z litego drewna i sklejki. Produkcja szachów to długi proces od produkcji drewnianych figur szachowych czyli toczenie szachów, rzeźbienie - bejcowanie i lakierowanie po kasety, szachowinice z litego drewna oraz ze sklejki - które równiez są  wypalane, bejcowane i lakierowane. Wszystko jest ręcznie wykonywane. 

Szachy do nauki gry w szachy 

W naszej ofercie mamy również szachy do nauki gry w szachy - szachy te cechują się tym iż, są to szachy bardzo proste, bez zdobień tak aby uczącego sie gry w szachy nic go nie rozpraszało. Szachy to jedna z gier w których uczymi się logicznego myślenia, przewidywania ruchów przeciwnika oraz uczymy się tworzyć i wymyslać strategię przyszłych ruchów. 

Szachy od producenta szachów z drewna 

Kupując nasze szachy kupujesz je od producenta. Wszystkie nasze szachy oraz kasety szachowe wykonywane są ręcznie w polsce w miejscowości Białka koło Makowa Podhalańskiego. Miejscowość ta od pokoleń słynie z produkcji szachów z drewna. 

Szachy z drewna sklep online 

Jako producent szachów z drewna zachęcamy do ich zakupu i nauki gry w szachy. Szachy są grą, która rozwija strategiczne myślenie, a to przydaje się na każdym etapie naszego życia. 

Aktywne filtry